kogu koolipere

Kes me oleme

Saa tuttavaks meie toreda kooliperega!

VÕTA ÜHENDUST
loovus ja innovatsioon

 

Meie teame, kuidas õppimine lapse jaoks põnevaks teha.

Pärnu Kristliku Erakooli eesmärgiks on luua kristlikel väärtustel põhinev heatasemeline kasvu- ja hariduskeskkond, kus koolirõõm on ühendatud nõudlikkusega.

Võtmemeetodiks on õpetaja töö iseendaga (õpetada eelkõige oma eeskujuga) ning iga õpilase jumalanäolisuse ja unikaalsuse tunnistamine. Usume, et igas lapses on jumalik potentsiaal luua midagi head, ilusat ja ülevat ning kooli ülesanne on aidata tal see potentsiaal üles leida ning seda harida.

Lisaks sünnipärastele võimete ja annete arendamisele peame oluliseks ka lapses vastutustunde ning suhtlemis- ja enesejuhtimisoskuste arendamist.

meie töötajad

Maailma parim meeskond

Meie koolis töötavad särasilmsed, professionaalsed, loovad ja hoolivad inimesed, kelle sooviks on õpilaste moraalset, vaimset, füüsilist ja intellektuaalset arengut igati toetada ja soodustada.

Marge Arumäe

Marge Arumäe

Koolijuht, õpetaja

Aili Elend

Aili Elend

Muusikaõpetaja, ringijuht

Astrid Kaevand

Astrid Kaevand

Eelkooli ringi õpetaja, piibliloo tunni materjalide koostaja

Sõnum

Koolijuhi tervitus

” Kooli asutajate südamesooviks on rajada erakool, mis teeniks kristlikku rõõmusõnumit ning ammutaks tarkust Jumala poolt seatud teerajal käies.

Pärnu Kristliku Erakooli sünd on Jumala arm ning ime, mis sünnib, püsib ja kannab head vilja meie, kristlaste, usupalvete, -tegude- ja sõnade toel. “Läki siis julgusega armu aujärje ette, et me halastust saaksime ja armu abiks leiaksime parajal ajal!” Heb.4:16 “

– Marge Arumäe

KOOLI KONTAKTID

PÄRNU KRISTLIK ERAKOOL MTÜ

Registrikood: 80549036

Aadress: Suur-Jõe 48, Pärnu 80020

Telefon: +372 5858 7867

Email: info@pke.ee

Arveldusarve:  EE63 1010 2202 7034 0221

Kirjuta meile!

Pin It on Pinterest

Share This